თბილისში ყველაზე მასშტაბური სავაჭრო ცენტრი იხსნება - იხილეთ ფოტოები
"ჰუალინგის თბილისის ზღვის პლაზაში" 30 სექტემბერს 110 000 კვ.მ ფართობის მქონე სავაჭრო ცენტრი გაიხსნება.
კომპანიის განმარტებით, სავაჭრო ცენტრი მომხმარებლებს მრავაფეროვან ასორტიმენტს შესთავაზებს, იქნება ეს ტანსაცმელი, ავეჯი, სარემონტო და სამშენებლო მასალები, კოსმეტიკა და სხვა.
გარდა ამისა, გახსნიდან პირველი ორი დღის განმავლობაში მომხმარებლები სპეციალური აქციებით ისარგებლებენ.
"გახსნის დღეებში, შაბათს და კვირას ჩვენს ცენტრამდე ხალხს უფასოდ მოვიყვანთ, იმ შემთხვევაში, ვინც კონკრეტული ტაქსის ნომერზე დარეკავს და დანიშნულების ადგილად მიუთითებს "თბილისის ზღვის პლაზას.” ასევე, სამგორის და სადგურის მოედნის მეტროებიდან სპეციალური ავტობუსები მოქალაქეებს ცენტრში სრულიად უფასოდ მოიყვანენ", - განმარტავს კომპანიის საზოგადოებასთან ურთიერთობის სამსახურის წარმომადგენელი და დასძენს, რომ გახსნის დღეებში მოქალაქეები Cash Back-ის აქციითაც ისარგებლებენ, რომლის ბიუჯეტიც 150 000 ლარია.
ახალ სავაჭრო ცენტრში, სპეციალურად გახსნის დღისთვის ბავშვებისთვისაც მოეწყობა როგორც შიდა, ისე გარე გასართობი ზონები, რომლებსაც ერთმანეთისგან განსხვავებული დატვირთვა აქვთ.