თამაზ მეჭიაურს არასოდეს დავპატიჟებ სახლში ჩემი გაკეთებული საჭმლის დასაგემოვნებლად, - ასე უპასუხა საქართველოს თავდაცვის მინისტრმა თინა ხიდაშელმა უმრავლესობის წევრის განცხადებას, რომ "ქალი უნდა იყოს "კუხნაში, თუმცა თინა ხიდაშელის ადგილი იქაც არ არის".
მისივე განმარტებით, შესაძლებელია სახლში გაუგზავნოს მისი გაკეთებული კერძი, რათა მეჭიაურმა "ობიექტური შეფასება" მისცეს.
"თუ ოდესმე ამის სურვილი გამიჩნდება, თუმცა არ ვიცი ოდესმე თუ ასეთი დღე დადგება, სახლში გავუგზავნი ჩემ გაკეთებულ საჭმელს და ობიექტურ შეფასებას მისცემს. ჩემს სახლში, ალბათ, არასდროს დავპატიჟებ ჩემი გაკეთებული საჭმლის დასაგემოვნებლად", - განაცხადა ხიდაშელმა "ტვ 1"-თან საუბარში.
აი ასეტი მინისტრები, ასეტი ერუდირებული ხალხი გვინდა ჩვენ როგორიც ხიდაშელია. facebookსტვის ცხომ გცალიტ კალბატონო NATO? ბატონო ივანიშვილოტუარ შეგეძლოტ ამერიკისტვის (საკიტხავი კია ტუ დინდოდატ მაინც) წინააღმდებგობის გაწევა , რას ერჩოდიტ ამდენ ადამიანს, რატომ მოგვატყუეტ?? ასეტი არამსგავსი მინისტრები( და არა მარტო მინისტრები) რატომ დაასვიტ კბვეყანას ტავზე?? ტკვენი აღარ სჯერატ ძლაიან ბევრ კარტველ პატრიოტს იმიტომ რომ ყველა ისინი გააცურეტ( ისე როგორც დიდი პულის კეტების დროს ხდება ხოლმე:-) )