რუსთაველის მეტროსთან "პატრიოტთა ალიანსის მომხრეები იკრიბებიან. აქციის მონაწილეები მედიაში გავრცელებულ ეგზიტპოლების შედეგებს აპროტესტებენ და მიიჩნევენ, რომ "პატრიოტთა ალიანსი" მინიმუმ მეორე ადგილზე უნდა გასულიყო.
"იმედის" ეგზიტპოლების შედეგები ცნობილია
აქციის მონაწილეები უნდობლობას უცხადებენ ეგზიტპოლის შედეგებს და ელოდებიან ცესკოს პირველად შედეგებს. აქციაზე მობილიზებულია პოლიცია. აქციის მონაწილეები ელოდებიან.
საპრეზიდენტო არჩევნებს ბოიკოტი უნდა გამოუცხადოს სრულიად საღად მოაზროვნე კარტველმე ერმა!!!!! <br /><br />სხვა გზა , სხვა ხსნა კვეყანას არ აკვს. ეს ნაც-კოცობა უნდა მოშორდეს მმარტველობას ტავის სააკიან -ივანიშვილიანად!!!!
ეს სულ გაყიდული ნაცები და ქოცები გააგრძელებენ თვიანთ ბინძურ საქმეებს ქვეყნის გადაგვარებისკენ სვლას, რა სამწუხაროა რომ დავნაშავები სახელისუფლებო სტრუქტურებში გვევლინებიან, აქედან დასკვნა- დემოკრატია ყოფილა დამნაშავეების, ბანგიტების, ყაჩაღების მიერ ქვეყნის მართვა აბა ამ არჩევნებს სხვა რა ვუწოდო?!