იხილეთ თბილისის ქუჩები, რომელთაც ხვალ ელექტროენერგია შეუწყდებათ
გეგმიური პროფილაქტიკური სამუშაოების გამო 30 ივლისს ელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება. "თელასის" ცნობით, შეზღუდვა შეეხება:
გეგმიური პროფილაქტიკური სამუშაოების გამო 10 საათიდან 18 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სოფელი ჩალიპირების, მისის დასახლების, დიღმის სასწავლო მეურნეობის, აგრარული უნივერსიტეტის დასახლების, აღმაშენებლის ხეივნის (ნაწილობრივ), სამხედრო გზატკეცილის, დემეტრე თავდადებულის, ჭიაურელის, პეტრიწის და ფერაძის ქუჩების მაცხოვრებლებს.
გეგმიური პროფილაქტიკური სამუშაოების გამო 10 საათიდან 17 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვაჟა-ფშაველას გამზირის (ნაწილობრივ), ნუცუბიძის და ზაქარიაძის ქუჩების მაცხოვრებლებს.
ჩუღურეთის რაიონი
გეგმიური პროფილაქტიკური სამუშაოების გამო 10 საათიდან 17 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ხეთაგუროვის, თვალჭრელიძის, გორკის, ქვლივიძის და გოცირიძის ქუჩების მაცხოვრებლებს.
ვაკის რაიონი
გეგმიური პროფილაქტიკური სამუშაოების გამო 10 საათიდან 18 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ალ. ჭავჭავაძის, არსენას, ვეძინის, ქიქოძის, რიწის, ცხემის, კაკაბაძეების, მთაწმინდის, ყიფიანის, მესხის, რაზმაძის, ცხვედაძის, ტაბიძის და აბაშიძის ქუჩების მაცხოვრებლებს.
ისნის რაიონი
გეგმიური პროფილაქტიკური სამუშაოების გამო 10:30 საათიდან 17 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ქეთევან დედოფლის გამზირის (ნაწილობრივ), მახათას, ალადაშვილის, მთავარანგელოზის, დმანისის, მარტყოფის, ობსერვატორიის, ერისთავის, აბულაძის, წურწუმიას, ირბახის, ნასაკირალის და გურჯაანის ქუჩების მაცხოვრებლებს.
ნაძალადევის რაიონი
გეგმიური პროფილაქტიკური სამუშაოების გამო 10:30 საათიდან 17 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გურამიშვილის გამზირის (ნაწილობრივ), ზღვისუბნის დასახლების IV, X კვარტლების, ილურიძის, ბეჟანიშვილის, თმოგვის, ქსოვრელის, ქართლის, მაღალაშვილის, ცოდნისკარის, ანაპის 414-ე დივიზიის, ჩარგლის, ურეკის, შატილის, საჩხერის, ჟღენტის, ხვანჭკარას, ტყიბულის და ირემაშვილის ქუჩების მაცხოვრებლებს.
სამგორის რაიონი
გეგმიური პროფილაქტიკური სამუშაოების გამო 11 საათიდან 17 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვარკეთილი-3 X კვარტლის, კალოუბნის, შუამთის და აბაშვილის ქუჩების მაცხოვრებლებს.
მთაწმინდის რაიონი
გეგმიური პროფილაქტიკური სამუშაოების გამო 11 საათიდან 14 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ბოლო აღმართის, ოქროყანის აღმართის, წავკისის და ამაღლების ქუჩების მაცხოვრებლებს.