როდემდე შენარჩუნდება არამდგრადი ამინდი? - მეტეოროლოგების პროგნოზი
გარემოს ეროვნული სააგენტო საქართველოში 14 - 18 ივნისს მოსალოდნელი ამინდის შესახებ ინფორმაციას აქვეყნებს.
გარემოს ეროვნული სააგენტოს ცნობით, 14 ივნისის დღის მეორე ნახევრიდან 17 ივნისის დილამდე საქართველოში მოსალოდნელია დროგამოშვებით წვიმა და ელჭექი, ზოგან ძლიერი, შესაძლებელია სეტყვა. იქროლებს დასავლეთის მიმართულების ძლიერი ქარი. ჰაერის ტემერატურა 15-16 ივნისს დასავლეთ საქართველოს დაბლობში +20, +25, აღმოსავლეთ საქართველოს ბარში +22, +27 გრადუსი იქნება.
17 ივნისს დღისით გამოიდარებს, 18 ივნისს უმეტესად უნალექო ამინდია მოსალოდნელი. ჰაერის ტემპერატურა +26, +31 გრადუსამდე მოიმატებს.
14 ივნისი , 2017 11:06
არ გინადთ,რა ,რაკეტა ცოტაა, ძვირია და ცაში იკარგება!<br />სეტყვასაწინააღმდეგო და ფრინველისაგან დამცავი ბადეები ,განვადებით ,ყოველ ოჯახს,ყოველ ფერმერს,ყველას ვისაც ბაღვენახები უყვარს და ამუშავებს ,აწარმოეთ საქართველოში,მინაბოჭკოვანი სარ-ჭიგოებიც,ესეც აწარმოეთ საქართველოში,განვადებას განადგურებისაგან გადარჩენილი მოსავლის ღირებულებით ამოიღებთ,აღარც რაკეტებში წავა ცაში ფული,დელტამ აწარმოოს ბადესარები ,აღარც დახმარება ,აღარც აგროდაზღვევა ,აღარც პროტესტი,მიტინგი,გაყალბებული არჩევნები-თავად აგირჩევთ ,გექნებათ მხოლოდ სიყვარული ხალხის,ახლა გაქვთ მამაპაპური მოკურთხვა !