თბილისის მაცხოვრებლების ნაწილს ხვალ ელექტროენერგია და გაზი შეუწყდება
ტექნიკური სამუშაოების ჩატარების მიზნით, სამშაბათს, 6 თებერვალს 10:00 საათიდან გაზმომარაგება შეუწყდება გლდანის VII მიკრო რაიონი, კორპუსი № 3-ში მცხოვრებ მოსახლეობას. გაზის მიწოდება აღდგება 12:00 საათიდან ეტაპობრივად სამუშაოების დასრულებისთანავე.
11:00 საათიდან გაზმომარაგება შეუწყდება ისნის რაიონში, ქეთევან წამებულის გამზირი № 68-ში მდებარე საცხოვრებელი კორპუსის მოსახლეობას. გაზის მიწოდება აღდგება 13:00 საათიდან ეტაპობრივად სამუშაოების დასრულებისთანავე.
11:00 საათიდან გაზმომარაგება შეუწყდება საბურთალოს რაიონში, გოთუას ქუჩა № 17-ში მდებარე საცხოვრებელი კორპუსის მოსახლეობას. გაზის მიწოდება აღდგება 14:00 საათიდან ეტაპობრივად სამუშაოების დასრულებისთანავე.
11:00 საათიდან გაზმომარაგება შეუწყდება დიღმის რაიონში, გიორგი ბრწყინვალეს ქუჩა № 22-ში მდებარე საცხოვრებელი კორპუსის მოსახლეობას. გაზის მიწოდება აღდგება 14:00 საათიდან ეტაპობრივად სამუშაოების დასრულებისთანავე.
10:00 საათიდან გაზმომარაგება შეუწყდება მთაწმინდის რაიონში, თაბუკაშვილის ქუჩა № 49 და № 51-ში მცხოვრებ მოსახლეობას. გაზის მიწოდება აღდგება 11:00 საათიდან ეტაპობრივად სამუშაოების დასრულებისთანავე.
შპს "ყაზტრანსგაზ-თბილისი" ბოდიშს უხდის თავის აბონენტებს დისკომფორტისთვის და მოუწოდებს მათ არ დატოვონ უყურადღებოდ გაზის დანადგარები, ხოლო ონკანები ჰქონდეთ დაკეტილ მდგომარეობაში. მოქალაქეების მიერ უსაფრთხოების წესების შეუსრულებლობით გამოწვეულ შედეგებზე შპს "ყაზტრანსგაზ-თბილისი" პასუხისმგებელი არ არის.
რაც შეეხება ელექტროენერგიას, "თელასის" ცნობით,  ქსელზე ახალი აბონენტების მიერთების მიზნით, აბონენტების ნაწილს ხვალ ელექტრომომარაგება დროებით შეეზღუდება.
კერძოდ, 10:00-დან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება სოფელ გლდანს და ავშნის ქუჩას;
11:00-დან 15:00 საათამდე - თემქის დასახლების III მიკრორაიონის V კვარტალს და რომელაშვილის ქუჩას;
კომპანია მომხმარებლებს შექმნილი დისკომფორტის გამო ბოდიშს უხდის, აბონენტებს ელექტრომომარაგება სამუშაოების დასრულების შემდეგ აღუდგება.