7 თებერვალს თბილისის მოსახლეობის ნაწილს დენი და გაზი გაეთიშება
ქსელზე ახალი აბონენტების მიერთების მიზნით 7 თებერვალს ელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება. კერძოდ, "თელასის" ცნობით, შეზღუდვა შეეხება:
10 საათიდან 18 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ამირანაშვილის, წუწუნავას, გოკიელის, კაკაბაძის და ესენინის ქუჩებისმაცხოვრებლებს.
10 საათიდან 17 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: კახეთის გზატკეცილის (ნაწლობრივ) და ქიზიყის ქუჩის მაცხოვრებლებს.
14 საათიდან 15 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვარკეთილის მასივის და ვარკეთილის დასახლების (ნაწილობრივ) მაცხოვრებლებს.
11 საათიდან 18 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გლდანის მასივის VI მიკრორაიონის და მუხიანის IVბ მიკორაიონის მაცხოვრებლებს.
11 საათიდან 15 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: იპოლიტოვ-ივანოვის ქუჩის მაცხოვრებლებს.
11 საათიდან 14 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დიდი ხეივნის ქუჩის (ნაწილობრივ) მაცხოვრებლებს.
11 საათიდან 14 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ბურძლას ქუჩის (ნაწილობრივ) მაცხოვრებლებს.
14 საათიდან 15 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: აბაშიძის ქუჩის (ნაწილობრივ) მაცხოვრებლებს.
რაც შეეხება გაზმომარაგებას, "ყაზტრანსგაზ-თბილისის" ცნობით, ტექნიკური სამუშაოების ჩატარების მიზნით, ოთხშაბათს, 7 თებერვალს 11:00 საათიდან გაზმომარაგება შეუწყდება დიდუბის რაიონში, თევდორე მღვდლის I ჩიხი № 6-ში მცხოვრებ მოსახლეობას. გაზის მიწოდება აღდგება 15:00 საათიდან ეტაპობრივად სამუშაოების დასრულებისთანავე.
11:00 საათიდან გაზმომარაგება შეუწყდება საბურთალოს რაიონში, ფანასკერტელის ქუჩა № 18 ბ-ში მდებარე შპს "ფანასკერტელი 2005"-ის საცხოვრებელი კორპუსის მოსახლეობას. მღვდლის I ჩიხი № 6-ში მცხოვრებ მოსახლეობას. გაზის მიწოდება აღდგება 14:00 საათიდან ეტაპობრივად სამუშაოების დასრულებისთანავე. შპს "ყაზტრანსგაზ-თბილისი" ბოდიშს უხდის თავის აბონენტებს დისკომფორტისთვის და მოუწოდებს მათ არ დატოვონ უყურადღებოდ გაზის დანადგარები, ხოლო ონკანები ჰქონდეთ დაკეტილ მდგომარეობაში. მოქალაქეების მიერ უსაფრთხოების წესების შეუსრულებლობით გამოწვეულ შედეგებზე შპს "ყაზტრანსგაზ-თბილისი" პასუხისმგებელი არ არის.