ქსელზე ახალი აბონენტების მიერთების მიზნით, ხვალ თბილისის ზოგიერთ უბანს ელექტრომომარაგება დროებით შეეზღუდება.
კრწანისის რაიონში 11:00 საათიდან 15:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: კრწანისის, გულიას და მეფე სოლომონ II ქუჩების მცხოვრებლებს.
ჩუღურეთის რაიონში 11:00 საათიდან 12:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: აღმაშენებლის გამზირის (ნაწილობრივ), მარჯანიშვილის და სანკტ-პეტერბურგის ქუჩების მცხოვრებლებს.
ნაძალადევის რაიონში 10:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ცინცაძის, ნიკო მარის, ხევსურეთის, მანჯგალაძის, სვანეთის, სააკაძის და ლეჩხუმის ქუჩების მცხოვრებლებს.
რაც შეეხება გაზმომარაგებას, "ყაზტრანსგაზ-თბილისის" ცნობით, 9 თებერვალს 14:00 საათიდან გაზმომარაგება შეუწყდება ისნის რაიონში, ქეთევან წამებულის გამზირი № 50 / ბოჭორმის ქუჩა № 18-ში მდებარე საცხოვრებელი კორპუსის მოსახლეობის ნაწილს. გაზის მიწოდება აღდგება 16:00 საათიდან ეტაპობრივად სამუშაოების დასრულებისთანავე.
10:00 საათიდან გაზმომარაგება შეუწყდება ისნის რაიონში, ბერი გაბრიელ სალოსის გამზირი № 48ა-ში მდებარე საცხოვრებელი კორპუსის მოსახლეობის ნაწილს. გაზის მიწოდება აღდგება 14:00 საათიდან ეტაპობრივად სამუშაოების დასრულებისთანავე.
12:00 საათიდან გაზმომარაგება შეუწყდება ვაკის რაიონში, წყნეთი - ჭავჭავაძის ქუჩაზე მცხოვრები კერძო სექტორის მოსახლეობის ნაწილს. გაზის მიწოდება აღდგება 17:00 საათიდან ეტაპობრივად სამუშაოების დასრულებისთანავე.
11:00 საათიდან გაზმომარაგება შეუწყდება დიღმის მასივი I კვარტალი კორპუსი რაიონში № 3ა-ში მცხოვრები მოსახლეობის ნაწილს. გაზის მიწოდება აღდგება 15:00 საათიდან ეტაპობრივად სამუშაოების დასრულებისთანავე.