ხვალ თბილისის მოსახლეობის ნაწილს გაზი და დენი შეუწყდება
ტექნიკური სამუშაოების ჩატარების მიზნით, ხუთშაბათს , 22 მარტს, დილის 11:00 საათიდან გაზმომარაგება შეუწყდება დიდუბეში, მირცხულავას ქუჩა №3ა-ში მდებარე საცხოვრებელი კორპუსის მოსახლეობის ნაწილს. გაზის მიწოდების აღდგენა ეტაპობრივად დაიწყება იმავე დღის 16:00 საათიდან სამუშაოების დასრულებისთანავე.
22 მარტს, დილის 11:00 საათიდან გაზმომარაგება შეუწყდება ვაკეში, კეკელიძის ქუჩა №25-ში მდებარე საცხოვრებელი კორპუსის მოსახლეობის ნაწილს. გაზის მიწოდების აღდგენა ეტაპობრივად დაიწყება იმავე დღის 17:00 საათიდან სამუშაოების დასრულებისთანავე.
22 მარტს, 14:00 საათიდან გაზმომარაგება შეუწყდება სანზონაში, თემქის დასახლების XI მიკრო რაიონის №15ა-ში მდებარე საცხოვრებელი კორპუსის მოსახლეობის ნაწილს. გაზის მიწოდების აღდგენა ეტაპობრივად დაიწყება იმავე დღის 16:00 საათიდან სამუშაოების დასრულებისთანავე. შპს "ყაზტრანსგაზ-თბილისი" ბოდიშს უხდის აბონენტებს დისკომფორტისთვის და მოუწოდებს მათ არ დატოვონ უყურადღებოდ გაზის დანადგარები, ხოლო ონკანები ჰქონდეთ დაკეტილ მდგომარეობაში. მოქალაქეების მიერ უსაფრთხოების წესების შეუსრულებლობით გამოწვეულ შედეგებზე შპს "ყაზტრანსგაზ-თბილისი" პასუხისმგებელი არ არის.
რაც შეეხება ელექტროენერგიას, "თელასის" ცნობით, საბურთალოს რაიონში 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: მეფე მირიანის ქუჩის მცხოვრებლებს.
11:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ნუცუბიძის პლატოს III მიკრორაიონის, ბესარიონ ჟღენტის და ინტენსიფიკაციის ქუჩების მცხოვრებლებს.
11:00 საათიდან 16:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ანტონოვსკაიას და ქავთარაძის ქუჩების მცხოვრებლებს.
11:00 საათიდან 15:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დიდი დიღმის III მიკრორაიონის და პეტრე იბერის ქუჩის მცხოვრებლებს.
11:00 საათიდან 14:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ზემო დელისის და შალვა ნუცუბიძის ქუჩების მცხოვრებლებს.
11:00 საათიდან 12:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: შალვა ნუცუბიძის, გამრეკელის და ძოწენიძის ქუჩების მცხოვრებლებს.
გლდანის რაიონში 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: შეშელიძის, ფეიქრების, გობრონიძის და რამაზ შენგელიას ქუჩების მცხოვრებლებს.
11:00 საათიდან 13:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ბარისახოს, დავით სარაჯიშვილის და ლიბანის ქუჩების მცხოვრებლებს.
ნაძალადევის რაიონში 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გურამიშვილის გამზირის (ნაწილობრივ), სანზონის დასახლების, თბილისის ზღვის მიმდებარე ტერიტორიის, ჟინვალის, ჭოპორტის, ლიახვის, ფეიქართა, ქსნის, არბოს, ქვიშხეთის, ვარდისუბნის და მუხრანის ქუჩების მცხოვრებლებს.
სამგორის რაიონში 10:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: კახეთის გზატკეცილის, პოლიციის, ენუქიძის და ქიზიყის ქუჩების მცხოვრებლებს.
კრწანისის რაიონში 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: რუსთავის გზატკეცილის და გორგასლის ქუჩის (ნაწილობრივ) მცხოვრებლებს.
10:00 საათიდან 16:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: კოლმეურნეობის მოედნის, ფხოვის, პუშკინის, თაბუკაშვილის და ვეკუას ქუჩების მცხოვრებლებს.
დიდგორის რაიონში 12:00 საათიდან 16:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დაბა წავკისის და სოფელ ტაბახმელას (ნაწილობრივ) მცხოვრებლებს.