ტექნიკური სამუშაოების ჩატარების მიზნით, სამშაბათს, 27 მარტს, დილის 10:00 საათიდან გაზმომარაგება შეუწყდება სამგორში, III მასივის IV კვარტლის №2-სა და №3-ში მდებარე საცხოვრებელი კორპუსების, ასევე კალოუბნის ქუჩა №14-ში მცხოვრებ მოსახლეობასა და მიმდებარედ განთავსებულ კომერციულ ობიექტს. გაზის მიწოდების აღდგენა ეტაპობრივად დაიწყება იმავე დღის 15:00 საათიდან სამუშაოების დასრულებისთანავე.
27 მარტს, დილის 10:00 საათიდან გაზმომარაგება შეუწყდება სამგორში, III მასივის IV კვარტლის #7-ში მდებარე საცხოვრებელი კორპუსის მოსახლეობას. გაზის მიწოდების აღდგენა ეტაპობრივად დაიწყება იმავე დღის 14:00 საათიდან სამუშაოების დასრულებისთანავე.
11:00 საათიდან გაზმომარაგება შეუწყდება საბურთალოზე, მელიტონ და ანდრია ბალანჩივაძეების ქუჩა №39-ში მდებარე საცხოვრებელი კორპუსის მოსახლეობას. გაზის მიწოდების აღდგენა ეტაპობრივად დაიწყება იმავე დღის 18:00 საათიდან სამუშაოების დასრულებისთანავე.
დილის 11:00 საათიდან გაზმომარაგება შეუწყდება ვაკეში, ბაგები - წყნეთის გზატკეცილი №37-ში მდებარე საცხოვრებელი კორპუსის მოსახლეობას. გაზის მიწოდების აღდგენა ეტაპობრივად დაიწყება იმავე დღის 13:00 საათიდან სამუშაოების დასრულებისთანავე.
11:00 საათიდან გაზმომარაგება შეუწყდება ნუცუბიძეზე, ქავთარაძის ქუჩა №25-2-ში მდებარე საცხოვრებელი კორპუსის მოსახლეობის ნაწილს. გაზის მიწოდების აღდგენა ეტაპობრივად დაიწყება იმავე დღის 15:00 საათიდან სამუშაოების დასრულებისთანავე.
10:00 საათიდან გაზმომარაგება შეუწყდება ისანში, ვაზისუბნის 3-2 - ზურაბ პატარიძის ქუჩა №19-ში მდებარე საცხოვრებელი კორპუსის მოსახლეობას. გაზის მიწოდების აღდგენა ეტაპობრივად დაიწყება იმავე დღის 14:00 საათიდან სამუშაოების დასრულებისთანავე.
11:00 საათიდან გაზმომარაგება შეუწყდება მთაწმინდაზე, კოსტავას ქუჩა №26-ში მდებარე საცხოვრებელი კორპუსის მოსახლეობას. გაზის მიწოდების აღდგენა ეტაპობრივად დაიწყება იმავე დღის 13:00 საათიდან სამუშაოების დასრულებისთანავე.
11:00 საათიდან გაზმომარაგება შეუწყდება საბურთალოზე, კოსტავას ქუჩა №67/85-ში მდებარე საცხოვრებელი კორპუსის მოსახლეობას. გაზის მიწოდების აღდგენა ეტაპობრივად დაიწყება იმავე დღის 13:00 საათიდან სამუშაოების დასრულებისთანავე.
11:00 საათიდან გაზმომარაგება შეუწყდება ნუცუბიძეზე, II მიკრო რაიონის II კვარტლის №9-ში მდებარე საცხოვრებელი კორპუსის მოსახლეობას. გაზის მიწოდების აღდგენა ეტაპობრივად დაიწყება იმავე დღის 17:00 საათიდან სამუშაოების დასრულებისთანავე.
13:00 საათიდან გაზმომარაგება შეუწყდება გლდანის V მიკრო რაიონის №26ბ-ში მდებარე საცხოვრებელი კორპუსის მოსახლეობის ნაწილს. გაზის მიწოდების აღდგენა ეტაპობრივად დაიწყება იმავე დღის 16:00 საათიდან სამუშაოების დასრულებისთანავე.
რაც შეეხება ელექტროენერგიას, გეგმიური პროფილაქტიკური სამუშაოების გამო 27 მარტს ელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება:
10 საათიდან 18 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სოფელი დიღმის და გოძიაშვილის ქუჩის მაცხოვრებლებს.
10 საათიდან 16 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვაჟა-ფშაველას გამზირის, ნუცუბიძის პლატოს II მიკრორაიონის I, II, V კვარტლების და თავხელიძის ქუჩის მაცხოვრებლებს.
10:30 საათიდან 18 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: საბანკო დასახლების, გუჯარეთის, ჯორჯ ბუშის, პაპიაშვილის, დოესის, ზურაბაშვილის, ძევერის, ლეხ კაჩინსკის და კოშკოვანის ქუჩების მაცხოვრებლებს.
11 საათიდან 15 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სამგორის ქუჩის (ნაწილობრივ) მაცხოვრებლებს.
10 საათიდან 17 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გურამიშვილის გამზირის, ნიკო მარის, ხევსურეთის, სააკაძის, ჯანელიძის, მეჯვრისხევის, მანჯგალაძის და ფეიქართა ქუჩების მაცხოვრებლებს.
11 საათიდან 14 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ცოტნე დადიანის, ჩაქვის, ნიკო მარის, ხევსურეთის, წიკლაურის, მანჯგალაძის, ჯანელიძის და სააკაძის ქუჩების მაცხოვრებლებს.
10 საათიდან 18 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: წერეთლის გამზირის, ნინუას, ზესტაფონის, დადიანის და ცისარტყელას ქუჩების მაცხოვრებლებს.
10 საათიდან 18 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: მუხიანის I მიკრორაიონის და გლდანის მასივის I მიკრორაიონის მაცხოვრებლებს.
11 საათიდან 15 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ჭედიას, შუშის, წყალსადენის და ლაზოს ქუჩების მაცხოვრებლებს.
11 საათიდან 17 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: მებაღეობის, ქიზიყის და ენუქიძის ქუჩების მაცხოვრებლებს.
12 საათიდან 16 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: აღმაშენებლის გამზირის და მარჯანიშვილის ქუჩის მაცხოვრებლებს.
10 საათიდან 18 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: კოჯრის ახლი გზატკეცილის (ნაწილობრივ), ამაღლების, ნიშნიანიძის, მუსხელიშვილის და ასათიანის ქუჩების მაცხოვრებლებს.