თბილისის ქუჩები, რომელთაც ხვალ ელექტროენერგია დროებით შეუწყდება
ხვალ, გეგმიური პროფილაქტიკური სამუშაოების გამო, თბილისის მოსახლეობის ნაწილს ელექტროენერგიის მიწოდება შეეზღუდება. "თელასის" ცნობით, შეზღუდვა შეეხება:
10 საათიდან 17 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ნაფეტვრების, უნივერსიტეტის, ფხაკაძის და ანჯაფარიძის ქუჩების მაცხოვრებლებს.
10 საათიდან 16 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: პეკინის გამზირის (ნაწილობრივ), ონიაშვილის, ლვოვის, ბუდაპეშტის, კანდელაკის, ნუცუბიძის, ლომონოსოვის, ცხინვალის, გამყრელიძის, ლევანდოვსკის, ვაზისუბნის, ყუშიტაშვილის, ზემო ვეძისის და ალასანიას ქუჩების მაცხოვრებლებს.
10 საათიდან 18 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ჩიტაძის, ინგოროყვას და კრავეიშვილის ქუჩების მაცხოვრებლებს.
10 საათიდან 18 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სოფელი გლდანის, გლდანის მასივის I, IIIა (ნაწილობრივ), VIII (ნაწილობრივ) მიკრორაიონების, ანდრონიკაშვილის, ბარალეთის და ლიბანის ქუჩების მაცხოვრებლებს.
11 საათიდან 13 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ილია ვეკუას, ომარ ხიზანიშვილის და აკაკი ვასაძის ქუჩების მაცხოვრებლებს.
10 საათიდან 12 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვარკეთილის მეურნეობის და მშვიდობის ქუჩის (დიდი ლილო) მაცხოვრებლებს.
11 საათიდან 17 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: აეროპორტის დასახლების, იუმაშევის და ჭირნახულის ქუჩების მაცხოვრებლებს.
11 საათიდან 13 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვარკეთილი-3 VI, VII, VIII, IX კვარტლების, კახეთის გზატკეცილის, აეროდრომის დასახლების, კალოუბნის, ჯავახეთის და შუამთის ქუჩების მაცხოვრებლებს.
10:30 საათიდან 17 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ცოტნე დადიანის, ჭყონდიდელის, მექანიზაციის, ზედაზენის, კოკინაკის, დიდი ჯიხაიშის, იმერეთის, პეტრე გრუზინსკის, ჯავის და მოლოკოვის ქუჩების მაცხოვრებლებს.
11 საათიდან 12 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: თემქის XI მიკრორაიონის III კვარტლის და ავშნის ქუჩის მაცხოვრებლებს.
12:30 საათიდან 14 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ფეიქართა და ანდრონიკაშვილის ქუჩების მაცხოვრებლებს.
10 საათიდან 18 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: აკაკი წერეთლის გამზირის (ნაწილობრივ), ბაღის, წყალტუბოს, მირცხულავას, სამტრედიის, აგლაძის, ბაქრაძის, კარალეთის და ტრანსპორტის ქუჩების მაცხოვრებლებს.
10 საათიდან 18 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: წყნეთის გზატკეცილის, ბაგების დასახლების, ილია ჭავჭავაძის გამზირის (ნაწილობრივ) და ფალიაშვილის ქუჩის (ნაწილობრივ) მაცხოვრებლებს.
09 საათიდან 18 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სოფელი ტაბახმელას, შინდისის და წავკისის მაცხოვრებლებს.
11 საათიდან 18 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: წმინდა ქეთევან დედოფლის გამზირის და რიყის ტერიტორიის მაცხოვრებლებს.
11 საათიდან 17 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ბოდბის, ლუსინიანის, იორის და იალბუზის ქუჩების მაცხოვრებლებს.