"ლიბერთი ბანკი" პენსიონერებისთვის ახალ პროგრამას იწყებს
"ლიბერთი ბანკსა" და "ნიუ ჰოსპიტალსს" შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა, რომლის თანახმადაც პენსიის მიმღები მომხმარებლები სამედიცინო სერვისებს სპეციალურად მათთვის შემუშავებული პირობებით მიიღებენ.
როგორც "ლიბერთი ბანკიდან" გვაცნობეს, განსაკუთრებული პირობებით "ლიბერთის" სოციალური ბარათის მფლობელები 2018 წლის ბოლომდე ისარგებლებენ და 30%-იანი ფასდაკლებით შეძლებენ ჩაიტარონ კვლევები გულის დაავადებების, შინაგანი ორგანოების, სახსრების და სხვა მიმართულებებით.
მომსახურების მისაღებად აუცილებელია წინასწარ ჩაწერა სატელეფონო ცენტრის საშუალებით ტელეფონის ნომერზე 219 01 90. დაჯავშნილი ვიზიტისას, აუცილებელია ლიბერთის სოციალური ბარათისა და პირადობის დამადასტურებელი მოწმობის ადგილზე წარდგენა. ფასდაკლებით სარგებლობა შესაძლებელია თითოეული პაკეტის სრულად შეძენის შემთხვევაში. პაკეტების შესახებ დეტალური ინფორმაციის ნახვა შესაძლებელია ვებ გვერდზე: http://bit.ly/2KHlkKO
"ნიუ ჰოსპიტალსის" დირექტორის, გიორგი რამიშვილის განცხადებით, პროგრამა 2018 წლის ბოლომდე გაგრძელდება და წლის განმავლობაში "ნიუ ჰოსპიტალსის" სამედიცინო მომსახურებით ისარგებლებენ როგორც თბილისის, ისე რეგიონების მცხოვრებლები.
"დღეიდან, ამ უპრეცედენტო, ერთობლივი პროგრამით სარგებლობა მხოლოდ "ლიბერთი ბანკის" სოციალური ბარათის მფლობელებს შეუძლიათ. "ნიუ ჰოსპიტალსი" პაციენტებს სამედიცინო მომსახურებას მარტივი პირობებით, წინასწარი ჩაწერის საფუძველზე სთავაზობს. პროგრამა 2018 წლის ბოლომდე გაგრძელდება და წლის განმავლობაში "ნიუ ჰოსპიტალსის" სამედიცინო მომსახურებით ისარგებლებენ როგორც თბილისის, ისე რეგიონების მცხოვრებლები", - განაცხადა "ნიუ ჰოსპიტალის" დირექტორმა, გიორგი რამიშვილმა.
"ლიბერთის" გენერალური დირექტორის მოადგილის ლევან თხელიძის თქმით, სოციალური პასუხისმგებლობის ახალი პროექტის ფარგლებში, პროექტები მთელი ქვეყნის მასშტაბით მუშავდება.
"სოციალური პასუხისმგებლობის ახალი პროგრამის ფარგლებში, აქტიურად ვაგრძელებთ პროექტების შემუშავებას მთელი ქვეყნის მასშტაბით. მოხარული ვართ, რომ მოგვეცა შესაძლებლობა გვეზრუნა ჩვენი მომხმარებლების ამ სეგმენტზე და აუცილებელი სამედიცინო კვლევები სპეციალურად მათთვის შემუშავებული პირობებით შეგვეთავაზებინა", – განაცხადა "ლიბერთი ბანკის" გენერალური დირექტორის მოადგილემ, ლევან თხელიძემ.