ASUS-ის ახალი Zenbook DUO 2024 UX8406 არ არის მხოლოდ ნოუთბუქი - ეს არის სრულყოფილი სამუშაო სივრცე თავმოყრილი ერთ მოწყობილობაში. ეს არის სრულიად რევოლუციური ლეპტოპი, რადგან მას აქვს ორი სრული ზომის OLED სენსორული ეკრანი. გამოყენების სხვადასხვა რეჟიმით, შეგიძლიათ მისი მორგება თქვენს საჭიროებებზე ნებისმიერ სიტუაციაში. მოსახსნელი კლავიატურით და სადგამით, რომელიც რეგულირდება 40-დან 70 გრადუსამდე, შეგიძლიათ შექმნათ იდეალური სამუშაო გარემო სადაც არ უნდა იყოთ.
ლეპტოპში ჩაშენებული Intel Core Ultra სერიის პროცესორი უზრუნველყოფს შთამბეჭდავ შესრულებას და ენერგოეფექტურობას. Intel AI Boost NPU-ით თქვენ მიიღებთ ძალასა და ეფექტურობას, რომელიც გჭირდებათ თქვენი ყველაზე მოთხოვნადი ამოცანების შესასრულებლად.
OLED დისპლეები Zenbook DUO-ზე იძლევა განსაცვიფრებლად დეტალურ, რეალურ სურათებს, მათ შორის კინემატოგრაფიულ ფერთა გამის 100% DCI-P3. ეს ნიშნავს, რომ ყველა ფერი გამოიყურება უფრო გაჯერებულად, ვიდრე ჩვეულებრივ ეკრანებზე. ის ასევე უზრუნველყოფს უსაფრთხოებას და კომფორტს თქვენი თვალებისთვის. OLED დისპლეებს აქვთ 70%-ით ნაკლები მავნე ცისფერი სინათლის გამოსხივება, ვიდრე LCD დისპლეებს.
ASUS Zenbook DUO UX8406 იქნება შესანიშნავი ინსტრუმენტი ჰიბრიდული და დისტანციური მუშაობისთვის, კრეატიული პროექტებისთვის და ყოველდღიური ამოცანების გადასაჭრელად. ძლიერი სპეციფიკაციები და ინოვაციური მახასიათებლები ხდის მას იდეალურ არჩევანს მათთვის, ვისაც დამატებითი სივრცე და მოქნილობა სჭირდება სამუშაოს შესასრულებლად.
ASUS Zenbook Duo მზად არის ნებისმიერი სიტუაციისთვის! და ეს მისი გამოყენების ხუთი შესაძლო რეჟიმის წყალობით:
ჩვეულებრივი ლეპტოპი (კლავიატურა იკავებს ქვედა ეკრანის ადგილს), თანამშრომლობის რეჟიმი (ლეპტოპი განლაგებულია ჰორიზონტალურად და ეკრანები ღიაა, როგორც წიგნის გვერდები), დესკტოპის კომპიუტერი (მოთავსებულია ვერტიკალურად, ეკრანები ქმნის ერთ სამუშაო ზედაპირს დიაგონალით 50 სმ), ლეპტოპი ვირტუალური კლავიატურით (კლავიატურა გამოსახულია ერთ-ერთ ეკრანზე), ორი ეკრანი და კლავიატურა (ეკრანები განლაგებულია ერთში). მეორის ზემოთ რეგულირებადი კუთხით, რაც უზრუნველყოფს კომფორტულ ყურებას და ინტერაქციას კონტენტთან ორივე ეკრანზე).
ახალი Zenbook DUO არის შემდეგი თაობის მოწყობილობა ორი 14 დიუმიანი OLED სენსორული ეკრანით. ლეპტოპთან მუშაობა ისეთივე მოსახერხებელია, როგორც სმარტფონთან მუშაობა. შეგიძლიათ გაააქტიუროთ ვირტუალური კლავიატურა ან სენსორული პანელი და აკონტროლოთ კურსორი მარტივი ჟესტებით.
ScreenXpert 3.1 პროგრამული უზრუნველყოფა და ინოვაციური AI-ით აღჭურვილი ფუნქციები, როგორიცაა Microsoft Copilot და Designer, მკვეთრად აუმჯობესებს თქვენს პროდუქტიულობას. ზოგადი ხედვის რეჟიმი და აპლიკაციების ერთი ეკრანიდან მეორეზე გადატანის შესაძლებლობა მუშაობას კიდევ უფრო კომფორტულს და ეფექტურს ხდის.
ASUS Zenbook DUO UX8406 აერთიანებს ელეგანტურ დიზაინს, პორტაბელურობას და ფუნქციონალურობას. მიუხედავად იმისა, რომ ლეპტოპს აქვს ორი სრული ეკრანი, ის ისეთივე მსუბუქია, როგორც "ჩვეულებრივი" ლეპტოპები. გაგიკვირდებათ, მაგრამ Zenbook DUO იწონის მხოლოდ 1,65 კგ-ს, ხოლო სისქე კლავიატურის ჩათვლით კი19,9 მმ-ს.კიდევ ის, რაც ამ ლეპტოპს სხვებისგან განასხვავებს, არის მისი ავტონომია. 75 Wh ბატარეა პასუხისმგებელია სწრაფ დატენვაზე. ბატარეის რეჟიმში მისი გამოყენება შესაძლებელია 13 საათამდე. ბატარეის სრულად დატენვას სულ რაღაც საათზე მეტი სჭირდება. მთლიანობაში, ლეპტოპი იტენება 49 წუთში 0-დან 60%-მდე. სხვათა შორის, ASUS IceCool გაგრილების სისტემა უზრუნველყოფს ლეპტოპის სტაბილურ მუშაობას ინტენსიური დატვირთვის დროსაც კი.ASUS Zenbook DUO 2024 UX8406-ით თქვენი მიზნების მიღწევა ბევრად უფრო ადვილი იქნება. ასე რომ, ფოტო და ვიდეო კონტენტის შემქმნელები აუცილებლად დააფასებენ შესანიშნავი გრაფიკის ხარისხს და გასაოცარ შესრულებას. ლეპტოპი იდეალურია სამუშაოდ ან ნებისმიერი მულტიმედიური კონტენტის გასაშვებად.
დსთ-ს ქვეყნებში ახალი ASUS Zenbook Duo 2024-ის გაყიდვების დაწყებასთან ერთად, ASUS ბრენდი იწყებს ლეპტოპის გათამაშებას ინტერაქციულ საგანმანათლებლო თამაშში "ASUS Adventures". მონაწილეებს მოუწევთ მართონ პერსონაჟი, რომელიც გადალახავს სხვადასხვა დაბრკოლებებს და გავითარებს თავის უნარებს. თამაშის ელემენტები თითოეულ ეტაპზე სიმბოლიზირებს ფლაგმანური ახალი პროდუქტის სხვადასხვა ფუნქციებსა და მახასიათებლებს.
2024 წლის 11 მარტიდან 15 აპრილის ჩათვლით, თითოეულ ეტაპზე გამარჯვებულები მიიღებენ Microsoft 365 აქტივაციის კოდებს, ფინალში კი მონაწილეები მიიღებენ მთავარ პრიზს - Zenbook Duo 2024 ნოუთბუქს. ეტაპების შედეგები გამოქვეყნდება ASUS CIS-ის სოციალურ ქსელში.
ASUS Adventures არის სახალისო გზა ASUS Zenbook-ის უახლესი ტექნოლოგიების შესასწავლად, რომელიც აერთიანებს თამაშს, სწავლას და გართობას.